Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Butelka na wodę

Butelka na wodę – poznaj wyjątkowe rozwiązanie!

Data publikacji 12 stycznia 2022

Chcesz zapewnić sobie smaczną filtrowaną wodę na wyciągnięcie ręki? Pomoże ci w tym butelka filtrująca. Dowiedz się, jak wiele możesz zyskać i już dziś podejmij decyzję. Gotowy na małą rewolucję w swoim życiu? Do dzieła!

Butelka filtrująca – jedno rozwiązanie, wiele możliwości!

Co sprawia, że butelka wielokrotnego użytku jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim jest lekka, trwała i poręczna, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Każda butelka filtrująca posiada filtr węglowy (100% naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (alkaliczna woda jest doskonałym wsparciem w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka na wodę jest dostępna w trzech wygodnych pojemnościach:

– 0,3 l (stworzona z myślą o najmłodszych)

– 0,5 l (sprawdzi się podczas spaceru, w szkole oraz w pracy)

– 0,7 l (sprawdzi się podczas treningu oraz podczas dalekich podróży)

Butelka na wodę – co zyskasz

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, dzięki temu zatroszczysz się o środowisko)

– zaoszczędzisz swój czas, pieniądze oraz energię (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie, nie będziesz musiał wnosić ich do domu)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka filtrująca pomoże ci zadbać o regularne nawadnianie organizmu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Butelka z filtrem – którą wybrać?

Postaw na polską markę i sięgnij po butelkę filtrującą Soft od Dafi. Dlaczego warto? Ponieważ jest ona całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– posiada wymienny filtr węglowy, który usuwa smak oraz zapach chloru z wody kranowej

– jest w pełni bezpieczna dla zdrowia

– posiada wygodny uchwyt

– została wyprodukowana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A

– jest wielokrotnego użytku

– jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych

Butelka wielokrotnego użytku – gdzie może ci się przydać?

– w domu

– w szkole

– w pracy

– na uczelni

– na spacerze

– na treningu

– podczas aktywności

– podczas podróży

Chcesz zapewnić sobie wygodne rozwiązanie, a przy okazji zatroszczyć się o środowisko? Butelka na wodę jest dostępna na sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia korzystaj z tego niezwykłego rozwiązania.

Szafki nocne do sypialni

Redakcja cytrusik.pl

Nasi redaktorzy na cytrusik.pl to zespół ekspertów z pasją do dzielenia się wiedzą i inspiracją na tematy związane z lifestylem, zdrowiem, finansami i pracą. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?