Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Podszlifuj język angielski

Podszlifuj język angielski albo naucz się od podstaw w szkole językowej we Wrocławiu

Data publikacji 15 listopada 2022

Chcesz poprawić swoje umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, wymowę czy gramatykę? Masz zamiar dopiero zacząć naukę albo zapisać swoje dziecko? Szkoła językowa we Wrocławiu organizuje kursy językowe online i stacjonarne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki innowacyjnej autorskiej metodzie kursanci mogą podnieść swój poziom o jeden stopień już po pół roku. Poznaj ofertę Gerelis.

Nauka w małych grupach stacjonarnie lub online 

Szkoła językowa z Wrocławia stawia na różnorodność swojej oferty, dlatego na zajęcia mogą uczęszczać dzieci od 2 roku życia, młodzież, ale i dorośli. Zajęcia prowadzone są przez native speakerów i profesjonalnych lektorów języka angielskiego. Stawia się tu na rozwój kompetencji językowych, a nie suchą wiedzę podręcznikową. Zajęcia są opracowane według autorskiego pomysłu założycielki szkoły. Kursy odbywają się w kameralnych grupach od 4 do 6 osób. Dla dzieci do dyspozycji są bajkowe sale z wymalowanymi zwierzątkami albo pirackim skarbem. Zajęcia są prowadzone bez podręczników, a dzieci przyswajają język między innymi na zajęciach teatralnych czy też kulinarnych. Jednocześnie kładzie się nacisk jednocześnie na rozwój słownictwa, umiejętność prawidłowego konstruowania zdań według zasad gramatycznych, a także prawidłowej wymowy. Zarówno dzieci, jak i dorośli uczą się języka angielskiego w sposób zharmonizowany. Kurs języka angielskiego we Wrocławiu odbywa się w przyjaznej atmosferze, bo w siedzibie szkoły językowej znajduje się też dom tymczasowy dla zwierząt i często pieski, kotki, króliczki chętnie i z własnej woli uczestniczą w zajęciach, towarzysząc kursantom i wpływając na redukcję stresu i przyjemną atmosferę. 

Dlaczego warto zapisać siebie lub dziecko na kurs języka angielskiego we Wrocławiu? 

Zajęcia w szkole językowe we Wrocławiu czy to stacjonarne czy online to gwarancja szybkiego przyswajania wiedzy. Zarówno dzieci, jak i dorośli szybko przełamują opory mówienia w języku angielskim, co jest największym problemem osób uczących się języków obcych. Angielski przestaje być dla nich „obcy” o co dbają profesjonalni lektorzy języka angielskiego, jak również native speakerzy. Dzięki nim dzieci i dorośli nie przyswajają niewłaściwych nawyków, uczą się prawidłowej gramatyki i wymowy słów w języku angielskim. Jednocześnie forma zajęć sprawia, że wiedza niemal sama wchodzi do głowy. Każdy kursant otrzymuje też materiały, dzięki którym może szlifować swoje umiejętności w przerwach pomiędzy zajęciami. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w bardzo małych grupach. Każdy na zajęciach ma szansę wypowiedzi i nikt nie jest pominięty. Prowadzący starają się, by w czasie trwania kursu cały czas używany był język angielski. Co więcej od poziomu B2 zajęcia mogą być prowadzone tylko przez native speakerów. To okazja do nauki także języka branżowego i rozwoju kompetencji językowych nawet na poziomie C1 czy C2. Już w ciągu kilku miesięcy, czyli jednego semestru można podnieść swój poziom np. z zerowego do A1 albo z A1 do A2, a następnie kontynuować naukę na kolejnych poziomach. Dzięki innowacyjnej formie zajęć i wykorzystaniu choćby warsztatów teatralnych i kulinarnych dla dzieci uznają one kurs za świetną zabawę i nie stresują się uczestnictwem. Każdy tydzień to inny motyw przewodni i możliwość poznawania nowego słownictwa. Księżniczki i rycerze albo kosmonauci to tylko niektóre tematy przewodnie, a szkoła dysponuje świetnymi kostiumami dla dzieci, by mogły wczuć się w swoją rolę. Także dorośli korzystają z innowacyjnej formy zajęć z zastosowaniem gier i zabaw językowych  i uczestnictwa native speakera w każdych zajęciach. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających.          

Szafki nocne do sypialni

Redakcja cytrusik.pl

Nasi redaktorzy na cytrusik.pl to zespół ekspertów z pasją do dzielenia się wiedzą i inspiracją na tematy związane z lifestylem, zdrowiem, finansami i pracą. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?