cytrusik.pl

Strona o lifestylu, zdrowiu i finansach

naszyjnik
Lifestyle

Biżuteria celebrytki

Naszyjnik celebrytka to biżuteria, która nadaje się na każdą okazję. Cieszy się niesłabnącą popularnością od kilku lat ze względu na to, że jest delikatny i jednocześnie przyciąga uwagę. Zdobył on popularność dzięki osobom znanym, czyli gwiazdom. Jest to biżuteria, która składa się z łańcuszka oraz drobnych zawieszek. Niezbyt długi łańcuszek powinien mieć prosty splot a zawieszki o różnych kształtach pełnią tu główną rolę.

Subtelna biżuteria

Obecnie w modzie panuje minimalizm. Dotyczy to również takich dodatków jak biżuteria. Zarówno stylizacje codzienne, jak i bardziej eleganckie można wzbogacić naszyjnikiem celebrytka. Pasuje on do każdej kreacji. Do stylizacji sportowych można założyć celebrytkę prostą i lekką w formie. Natomiast na uroczyste wyjście wieczorne świetnie się sprawdzą celebrytki w formie kaskadowej. Warto mieć kilka różnych egzemplarzy takiej biżuterii, żeby zawsze wyglądać pięknie i kobieco.

Naszyjnik celebrytka w złotym kolorze będzie odpowiedni dla pani mającej ciepły odcień karnacji. Srebrne celebrytki pasują do chłodniejszego typu urody. Taka biżuteria powinna być odpowiednio dobrana pod kątem kształtu i formy. Może to być jeden naszyjnik lub kilka założonych jednocześnie. Popularne zawieszki to serduszka, gwiazdki, znaki religijne i wiele innych. Mogą one być ozdobione koralikami i kryształkami Swarovskiego. Jedna z ulubionych przez panie zawieszek to skrzydła anioła.

Zestaw czy sam naszyjnik?

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i gustu. Dostępne są zestawy składające się z naszyjnika celebrytka oraz bransoletki i kolczyków utrzymanych w tym samym stylu. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze więcej znaczy lepiej. Można też wszystkie elementy samodzielnie dopasować. Obecnie modne są proste celebrytki z zawieszkami w kształcie prostych figur geometrycznych. Taki rodzaj biżuterii będzie dobrze się komponował z każdą stylizacją. Należy pamiętać, że prosty naszyjnik celebrytka nie będzie współgrał ze zbyt strojnymi kolczykami i bransoletką utrzymaną w innym stylu.

Biżuteria celebrytki to dużo różnych możliwości do stworzenia oryginalnej i ciekawej stylizacji. Może ona być wyrazem charakteru i stylu bycia pani, która ją nosi. Dostępne są wzory klasyczne i nowoczesne. Jest to świetny pomysł na prezent dla pani w każdym wieku. Można wybrać zawieszki symbolizujące cechy charakteru bliskiej osoby lub symbole oznaczające spełnienie marzeń i szczęście w życiu. Symbol nieskończoności oznaczający trwałość uczuć to zawieszka, którą powinno się podarować bliskiej sercu osobie.