cytrusik.pl

Strona o lifestylu, zdrowiu i finansach

gadżety na wieczór panieński
Lifestyle

Wyjątkowe gadżety na wieczór panieński? Oto kilka propozycji

Niewiele jest w życiu tak wyjątkowych okazji jak właśnie wieczór panieński – gadżety, które uświetnią przyjęcie, są więc jak najbardziej wskazane. Jakie wybrać? Możliwości jest mnóstwo – i nie tylko takich jak myślisz!

Dobry wieczór panieński to przede wszystkim udana zabawa – ale nie w taki sposób, jaki pokazują filmy czy seriale. Nigdzie nie jest przecież powiedziane, że trzeba spędzić noc w różnych klubach, a następnego dnia – najlepiej! – nie pamiętać zupełnie nic. Wręcz przeciwnie. Istnieje o wiele więcej, a przy tym znacznie ciekawszych pomysłów na spędzenie wieczoru panieńskiego. Co więcej, żaden z nich nie wiąże się z „obowiązkową” utratą pamięci!

Jeżeli więc zbliża się wieczór panieński, pomyśl o tym, jak chcesz go spędzić. Możesz np. zdecydować się na imprezę tematyczną, co samo w sobie jest doskonałym pomysłem!

Dlaczego właśnie impreza tematyczna?

Dlatego, że w najłatwiejszy sposób pozwala nawiązać do tego, jak wyjątkowa jest to okazja. Wieczór panieński (zazwyczaj) ma się tylko raz w życiu. Warto więc zadbać o to, aby wyróżniał się czymś szczególnym na tle innych imprez organizowanych bez szczególnej okazji.

Co więcej, imprezy tematyczne organizuje się o wiele łatwiej niż zwyczajne przyjęcia, ponieważ wybór dekoracji, ozdób i gadżetów jest zdecydowanie ułatwiony. Nie trzeba zastanawiać się, co będzie pasowało – wystarczy skoncentrować się na określonym motywie, a najlepsze pomysły przyjdą nieomal same!

Jakie gadżety na wieczór panieński?

Śmiało odłożyć na bok można wszelkie utarte schematy… bo gadżety na wieczór panieński wcale nie muszą być dwuznaczne (czy też w swojej dwuznaczności aż nazbyt jednoznaczne). Mogą być też subtelne i estetyczne – jak szarfy na wieczór panieński I DO CREW. Wyglądają pięknie – to oczywiste. Ponadto jednak pomagają uczestniczkom imprezy zintegrować się ze sobą nawzajem. Bywa to bardzo przydatne zwłaszcza wówczas, gdy na przyjęcie zaproszone są osoby, które dotychczas się nie znały. Efektowne szarfy pomogą im szybko znaleźć element wspólny.

Pięknym dodatkiem do każdego wieczorowego stroju na panieński jest opaska kwiatki BOHO. Opaska przypominająca wianek robi wspaniałe wrażenie i dodaje noszącej ją osobie zwiewności, lekkości.

Można także wykorzystać przypinki, złote napisy, kartonowe dekoracje (również te przygotowane na bazie własnego zdjęcia), balony wypełnione konfetti i tortowe fontanny. Fantastycznych gadżetów jest naprawdę mnóstwo – a wszystkie one mają to samo zadanie: sprawić, by wszystkie osoby zaproszone na wieczór panieński bawiły się jeszcze lepiej, samo zaś wydarzenie pozostało niezapomniane.

Warto dobrze przygotować się do organizacji wieczoru panieńskiego, bo – jak już zostało wspomniane – najczęściej jest to rzecz, której nie da się powtórzyć… a nawet gdyby się dało, to już nie będzie to samo. Na szczęście wystarczy dobry pomysł, odrobina kreatywności, a przede wszystkim pozytywnego nastawienia, aby wszystko poszło zgodnie z planem!

Dlatego też już dzisiaj zerknij na Partybox.pl i zaplanuj wieczór panieński – gadżety, dekoracje, stroje i przebrania już na Ciebie czekają!