Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse wynajem auta dostawczego

Długoterminowy wynajem auta dostawczego

Data publikacji 15 grudnia 2022


Wśród przedsiębiorców bardzo dużą popularnością cieszy się długoterminowy wynajem samochodów dostawczych. Warto dowiedzieć się na jego temat nieco więcej.

Wynajem długoterminowy

Długoterminowy wynajem auta dostawczego oznacza możliwość korzystania z nowego lub używanego pojazdu bez konieczności jego zakupu. Co miesiąc wnosi się stałą opłatę, która może też pokryć pełną obsługę serwisową, a także dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie, samochód zastępczy oraz wymianę opon. Oferta wynajmu długoterminowego pojazdów dostawczych jest bardzo korzystna dla wielu przedsiębiorców. Niezwykle atrakcyjne finansowanie takiego rozwiązania można znaleźć w MAN FS.

Atrakcyjna oferta

W ramach długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych ma się bardzo szeroki wybór różnego rodzaju pojazdów. Samochody dla biznesu są specjalnie wyselekcjonowane oraz dokładnie sprawdzane, dzięki czemu ich wybór można dostosować konkretnie do potrzeb przedsiębiorstwa. Decydując się na wynajem długoterminowy ma się pewność, że wybrany samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym, który został wcześniej sprawdzony przez specjalistów.

Korzystne finansowanie

W obecnych czasach długoterminowy wynajem samochodów dostawczych jest dla przedsiębiorstw rozwiązaniem korzystnym przede wszystkim pod względem finansowym. MAN FS oferuje bardzo atrakcyjne finansowanie tego typu pojazdów, dlatego warto sprawdzić szczegółową ofertę tego podmiotu. Podczas wynajmu długoterminowego płaci się jedną ratę, a w ramach niej ma się możliwość korzystania z szeregu usług. Wśród nich można między innymi wymienić obsługę serwisową, ubezpieczenie OC, AC i NNW, a także opony. Przydatna może być również oferta samochodu zastępczego i możliwość skorzystania z pomocy przez dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu.

Elastyczna umowa

Wśród najważniejszych atutów długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych można również wskazać możliwość zawarcia niezwykle elastycznej umowy. Czas wynajmu może być dość zróżnicowany i najczęściej mieści się w zakresie od trzydziestu sześciu do sześćdziesięciu miesięcy. Po zakończeniu umowy przedsiębiorca również ma różne opcje do wyboru. Może zarówno zakończyć umowę, jak i ją przedłużyć.

Komfort i wygoda

Wynajem auta dostawczego to bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców. Klient nie musi martwić się o dokonywanie regularnych serwisów oraz napraw pojazdów, ponieważ jest za nie odpowiedzialny podmiot wynajmujący. Dzięki temu można sporo zyskać, zarówno czasu, jak i pieniędzy. Wynajmujący zajmie się ewentualnymi naprawami pojazdu, a także zadba o jego przeglądy oraz opłacanie ubezpieczeń.

Poduszka podróżna dla dzieci

Redakcja cytrusik.pl

Nasi redaktorzy na cytrusik.pl to zespół ekspertów z pasją do dzielenia się wiedzą i inspiracją na tematy związane z lifestylem, zdrowiem, finansami i pracą. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?