Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle pit 37 online

Twój e-PIT-37 – jak rozliczyć się przez Internet?

Data publikacji 11 maja 2020

Wśród wszystkich deklaracji, rozliczeń, PIT-ów i dokumentów można łatwo się pogubić! Szczególnie, jeśli rozliczamy swoją własną działalność lub firmę. Możemy także być odpowiedzialni za małżonka oraz dzieci, których deklaracje także chcemy wypełnić, aby im pomóc. Jak najłatwiej i najszybciej to zrobić? Korzystając z Internetu! Jak zwykle to właśnie to narzędzie posłuży nam do ułatwienia sobie życia. Za pośrednictwem sprawdzonej i pewnej strony możemy szybko rozliczyć PIT-37 oraz inne deklaracje. Jak to zrobić?

Wypełnianie PIT-37 online – jak to zrobić?

Z pomocą e-pity.pl możemy wypełnić dowolnie wybraną deklarację, w tym PIT-37. Dodatkowo mamy możliwość dodania do niej załączników takich jak: PIT/O, PIT/D, PIT/2K. Nawet będąc niedoświadczoną osobą, która pierwszy raz rozlicza swoje podatki, spokojnie sobie z tym poradzisz. Wypełnianie deklaracji jest łatwe i instynktowne, aplikacja poprowadzi nas przez wszystkie punkty formularza. Co więcej, w jednym miejscu rozliczysz wszystkie rodzaje PIT-ów, a więc nie będziesz musiał później szukać żadnych dokumentów. To bezpieczne i pewne rozwiązanie. 

Czy warto samodzielnie wypełniać e-PIT?

Jak wiadomo, od 15 lutego czeka na nas wstępnie wypełniony Twój e-PIT, który przygotowało dla nas Ministerstwo Finansów. Możemy go zaakceptować i wysłać za pośrednictwem portalu podatki.gov.pl. Jednak jeśli chcemy samodzielnie wypełnić PIT, zadbać o poprawność wszelkich danych oraz dodać ulgi, czy odliczenia, warto skorzystać z aplikacji do tego przeznaczonej. W ten sposób dużo łatwiej uzupełnimy wszelkie dane i zadbamy o dopisanie wszystkich potrzebnych informacji. Także w przypadku e-PIT-37. Co więcej, wstępnie wypełnioną deklarację Twój e-PIT można wczytać na e-pity! To jeszcze bardziej przyspieszy cały proces wypełniania swojego rozliczenia.

pit 37 online

Czy rozliczanie się online jest bezpieczne?

PIT 37 online to bezpieczne i pewne rozwiązanie, jeśli korzystamy ze sprawdzonego źródła. Warto zapoznać się z certyfikatami i opiniami o danej stronie. W przypadku e-pity.pl mamy pewność, że nasze dane są bezpieczne, a funkcjonowanie strony jest oparte na zaufaniu księgowych oraz rzetelnych źródłach informacji. Posiada także pozytywne opinie użytkowników z całej Polski, a więc ludzi, takich jak my. Jak widać każdy z nas będzie zadowolony z korzystania z właśnie takiej metody rozliczania PIT-37, jak i innych deklaracji. E-pity przechowują nasze dane w bezpieczny sposób. Mamy do nich dostęp przez cały rok. 

Jak wysłać PIT-37 online?

Z pomocą aplikacji dostępnej w Internecie nie tylko wypełnisz swoją deklarację, ale także łatwo wyślesz ją do urzędu. Dodatkowo zwrot otrzymasz w takim samym czasie, jak przy zastosowaniu Twój e-PIT. W ciągu 45 dni od daty złożenia deklaracji pieniądze powinny trafić na Twoje konto lub za pośrednictwem poczty do Twoich rąk. Nie bój się corocznego rozliczania podatków – z odpowiednią pomocą online dasz sobie ze wszystkim radę. Zaufaj sprawdzonej stronie i sprawdź jak działa!

Jak zainstalować basen stelażowy krok po kroku

Redakcja cytrusik.pl

Nasi redaktorzy na cytrusik.pl to zespół ekspertów z pasją do dzielenia się wiedzą i inspiracją na tematy związane z lifestylem, zdrowiem, finansami i pracą. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?