cytrusik.pl

Strona o lifestylu, zdrowiu i finansach

Lifestyle Rozwój Osobisty

Internetowi milionerzy

Ludzie co pokolenie zarabiają dużo pieniędzy na czym innym. Jednak wszyscy domyślamy się, co obecnie pomaga w zarabianiu naprawdę dużych kwot. To nic innego, jak internet.

Lista polskich milionerów z Internetu

Chyba nikt nie jest tak znany na liście polskich milionerów, jak Piotr Kaszubski. Piotrek swój pierwszy milion zarobił mając zaledwie 19 lat, sprzedając powietrze które miało pomóc użytkownikom schudnąć.
Pierwszy wyrok dostał mając już 25 lat.

Mateusz Mach, jako siedemnastolatek miał pomysł na aplikację, dzięki której hiphopowcy mogliby komunikować się za pomocą gestów.
I tak już po roku od stworzenia danej aplikacji, młody chłopak zarobił 400 000 złotych.
Aplikacja staje się coraz bardziej popularna, i służy także jako komunikator dla osób głuchych i niedosłyszących.
W zeszłym roku firmę Mateusza wyceniono na milion złotych.

Milionerzy zza granicy

Pewnie nie raz już w naszym życiu słyszeliśmy, że gry to strata czasu.
Jeden z youtuberów szerzej znany jako Universe, gra w Dota2. Dzięki temu w 2016 roku zarobił 650 000 dolarów, stając się tym czasem najlepiej zarabiającym e-sportowcem na świecie.

Rosanna Pansino, największa kucharka internetowa swój pierwszy milion zarobiła dzięki zapraszaniu gości na wspólne gotowanie.

Najbogatszy Youtuber świata, to wciąż Pewdiepie, drugi na liście jest Roman Atwood, czyli największy i najbardziej znany prankster. Jednakże obecnie największe dochody przynoszą mu filmy, na których pokazuje najlepsze momenty z życia swojej rodziny. Konkretnie w 2016 roku zarobił 9 000 000 dolarów.

Jednym z najbardziej znanych internetowych milionerów jest Justin Bieber. Jego mama zaczęła publikować jego występy w internecie, kiedy chłopak miał 13 lat. Zaledwie rok później podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy. W 2015 roku był na liście najlepiej zarabiających artystów świata.

Internet od samego początku miał jeden cel, jakim jest ułatwienie nam życia. Wszyscy przyznamy, że odpowiednio użyty sprawdza się w tym świetnie.