Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Tort

Tort – na urodziny, wesele – na każdą okazję!

Data publikacji 23 lutego 2023


Tradycyjne torty to biszkopt przełożony kremem, z pięknymi zewnętrznymi ozdobami. W zależności od okazji wbijamy w niego świeczki, które zdmuchuje jubilat, ogniową fontannę, czy inne ozdoby. Kiedyś torty były robione i zdobione w domach, jednak nie przypominały one współczesnych dzieł sztuki. Mnogość ozdób oraz postęp w zakresie technologii cukiernictwa sprawił, że wybór tego okazjonalnego przysmaku, jest naprawdę ogromny!

Torty dla dzieci

Bez względu na to, jaką dietę prowadzą rodzice, dzieci zawsze lubią słodkości! Tort urodzinowy to ważny element jubileuszu naszej pociechy. Zdmuchiwanie świeczek to moment, który maluchy pamiętają często przez długie lata. Dlatego ważne jest, aby dobrać specjał według naszych upodobań. W cukierniach oraz sklepach z tym asortymentem możemy często spotkać szeroki wybór dostępnych od ręki produktów. Nie zawsze jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ zwykle są to produkty uniwersalne. Taki tort można wykorzystać dla dorosłego, dziecka oraz jako zwykłe ciasto.

Gdzie kupić tort dopasowany do oczekiwań?

Cukiernie to zwykle duże zakłady produkcyjne, które nie zawsze są w stanie personalizować nasze zamówienia. Dlatego przy zakupie tortu urodzinowego dla dzieci, warto skorzystać z usług pracowni artystycznej. Są to miejsca, gdzie rzemieślnicy i mistrzowie w swoich fachu, tworzą ręcznie niebanalne kompozycje. Często ozdabiane ręcznie wykonanymi figurkami cukrowymi lub innymi elementami niedostępnymi w sieciowych sklepach. Torty dla chłopców można ozdobić bardziej męskimi elementami: dinozaury, samoloty, czy samochody są często spotykane na takich konstrukcjach. Torty dla dziewczynek z kolei są zwykle bardziej pastelowe, z elementami księżniczek, czy małych zwierzątek.

Jedną z pracowni, na które warto zwrócić uwagę, jest Pracownia Artystyczna Sarzyński. Na stronie https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci znajduje się kompletna oferta tortów urodzinowych dla dzieci i dorosłych. Istnieje również możliwość zamówienia innych produktów urodzinowych: ciasteczek, babeczek, czy pierniczków.

Dobór składników do tortu marzeń

Bardzo ważnym elementem są składniki, z których przygotowany jest tort. Aby mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, warto zapoznać się z ofertą danej pracowni. W przypadku Pracowni Artystycznej Sarzyński mamy pewność, że artykuły użyte do produkcji są wysokiej jakości. Dodatkowo ważnym elementem jest możliwość przygotowania tortów wegańskich lub z wyłączeniem jakiegoś składnika. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, kiedy nasze dziecko ma alergię, np. na białko mleka krowiego.

Szafki nocne do sypialni

Redakcja cytrusik.pl

Nasi redaktorzy na cytrusik.pl to zespół ekspertów z pasją do dzielenia się wiedzą i inspiracją na tematy związane z lifestylem, zdrowiem, finansami i pracą. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?